Crackers.cz » Festa

Festa – O život v prodeji

Festa - O životPro největší opozdilce, kteří kupují dárky až v poslední možnou chvíli, mám dobrou zprávu. Na pultech v Jeseníku a Šumperku se konečně objevilo CD O život, které asi netřeba pravidelným čtenářům představovat.

Pokračování »

Festa – O život (cover + tracklist)

Festa - O životDo finiše se rychle blíží i album O život Festy z Jeseníku. Ten se během roku připomenul celkem třemi tracky a jedním videoklipem. Co začalo jako prosté „udržování si formy“ v průběhu plánování dalšího počinu dvojice Designery Dawu, nakonec skončilo sólem, které vyjde už teď v listopadu.

Pokračování »

Festa – Život feat. Papa Krista

Festa - Život feat. Papa KristaNa konci srpna nám Festa v rozhovoru prozradil, že už se práce na jeho sólo desce blíží zdárně ke konci. V dnešním singlu s prostým názvem Život odkrývá prvního hosta, kterým je šumperský matador a otec tří dětí Papa Krista.

Pokračování »

Festa: „Deska se bude dotýkat hlavně života samotného“

FestaJaké je to natáčet album a zároveň chodit do dvou zaměstnání, co se stalo s Designery Dawu nebo jaká další překvapení pro nás má nachystána studio Půda? Nejen o tom bude dnešní rozhovor.

Pokračování »

KLIP: Festa – Předtucha

Že se Festa, člen uskupení Designery Dawu, nefláká ani o prázdninách, dokazuje novým videoklipem k připravované sólo desce. Na beatu můžete slyšet osvědčenou producentskou dvojici Manaja & Petr Laštovica.

Pokračování »

TZ: Battle Kings 011 PARTY TOUR

Battle Kings 011 PARTY TOURZa necelé dva měsíce vypukne největší 7. ročník original HIP HOP festival BATTLE KINGS 011. Do diáře si vepiš tlustým fixem 23.7.011 BATTLE KINGS 011 Rýmařov. V tento den nesmí tvé kroky vést nikam jinam. Vše ve zrekonstruovaném původním areálu – zahradě Hedvy.

Pokračování »

Recenze: Designery Dawu – Náš směr

Recenze - Designery Dawu, Náš směrPři nedělním svátku Vítězného dne s nohama na stole mi došlo, že jsme na webu dlouho neměli retrospektivní recenzi. Vzpomněl jsem si na KofferaFestu, tedy jesenicko-šumperskou lokální kapelku Designery Dawu. Tedy prozatím lokální! V minulém roce vyšel debut jako internetový release – Náš směr. V únoru „designeři“ album vydali i ve fyzické podobě. Pojďme na to.

Pokračování »

Festa – Žijem jenom jednou (prod. Manaja, Petr Laštovica)

Festa - Žijem jenom jednouFesta, člen jesenických Designery Dawu, o sobě dává opět vědět volným trackem. Pod hudbu se tentokrát podepsal jak Petr Laškovica, tak i Manaja.

Pokračování »

Festa – Problém (prod. Petr Laštovica)

Festa - ProblémFanoušci jesenických D.D.K. si dnes přijdou na své. Festa, polovina Designerů, nahrál na beat od Petra Laštovici novou věc s názvem Problém.

Pokračování »