Crackers.cz » Faiby

Beatmaker Challenge č.1

Faiby a KiRoWeb RapBeats.cz, který se zabývá prodejem hiphopových instrumentálek, uspořádal pro všechny beatmakery na měsíc červenec remix contest na společnou skladbu FaibyhoKiRa Musím Ti psát. Všechny informace včetně acappelly naleznete zde. Hodně štěstí!

KLIP: Faiby & Kiro – Musím Ti Psát

Faiby už někdy v únoru ohlašoval, že chystá videoklip společně s KiRem. Jak spolupráce dopadla, můžete posoudit níže. Skladba se nahrávala v Brněnském studiu Hitmaker a klip se točil v Praze pod taktovkou WandAll creations.

Pokračování »

Faiby & KiRo – Musím ti psát (teaser)

Sledujte krátkou upoutávku na věc Musím ti psát ze čtvrtého Faibyho alba. Faiby v tomto tracku, na který se bude natáčet i videoklip, spojil síly s KiRem.

Pokračování »

SiraVole – Pro začátek

SiraVole - Letem světemŠumperský talent Sira se po několika projektech, které by se daly označit spíš za mixtapes, pouští do plnohodnotného alba Letem světem s několika zajímavými hosty.

Pokračování »

KLIP: Faiby – Naděje umírá poslední

Faiby, jeden z posledních zástupců autorské tvorby, se zřejmě nechal strhnout davem a ke svému novému klipu z připravované desky použil převzatou hudbu. Samozřejmě nesoudím, jelikož uvedl zdroj. Jen tvrdím, že je to velká škoda, protože už není moc beatmakerů, kteří nesamplují.

Pokračování »

Faiby – Hra na vrcholu ke stažení

FaibyFaiby pracuje na čtvrtém sólovém albu a to předchozí, Hra na vrcholu, dává toto léto volně ke stažení.

Na desce najdete jména jako Emeres, Dirty Case, Papa Fini, PlutoMona. Více informací na www.faiby.com.

Download Faiby – Hra na vrcholu

RapBeats.cz slaví 4 roky

Hudební projekt RapBeats.cz slaví 4 roky fungování. Kontrolujte spot, který k tomuto výročí vznikl…

Pokračování »

Report z Battle Kings 2009

Battle KingsPátý ročník už tradičního rýmařovského Battle Kings máme za sebou. Letos se dle mého názoru hodně vydařil, ať už co se týče vystoupení, tak počasí. To totiž opravdu přálo a úplně vybízelo k polehávání po areálu s pivem nebo drinkem v ruce.

Pokračování »

TZ: Soutěž o vstupenky na festival BATTLE KINGS

Battle Kings 2009BATTLE KINGS je za dveřmi. Už tuto sobotu 1.8. propukne v Rýmařově 5.ročník tohoto jedinečného festivalu, na kterém uvidíš předního anglického rappera SWAY da Safo a tuzemské rapové špičky jako Moja Reč, Hugo Toxxx, Vladimir 518, Emdee & cMonts & Dj Tuco, Strapo. K nim se připojí 6.smysl, KSI a Faiby.

Pokračování »

Report z Hiphop Night 2009, Šumperk

Hiphop NightJménem pořadatelů Hiphop Night bychom chtěli poděkovat všem, kteří přišli podpořit vystoupení elity severomoravského rapu.

Taneční skupina The Next Movement nám udělala menší podraz tím, že vystoupení odřekla jen pár hodin před začátkem akce. Chtěli bychom tímto způsobem tudíž ještě jednou poděkovat Alyaschca Crew, která dorazila až z Olomouce a pohotově ji nahradila se svojí show. Díky!

Fotky Hiphop Night 2009

Pokračování »