Crackers.cz » Emeres

KLIPY: Marat, Igor, Lukrecius Chang, LA4, Marpo, Strapo

StrapoLetošní prosinec se nese ve znamení videoklipů, bohužel kvantita se, jak už to tak bývá, podepsala velkou měrou na kvalitě. Stále se točí převážně street videa a pokud už se nějaký ten rozpočet sežene, chybí to základní – nápad. Výjimkou a ukázkou toho, že jde být originální i v roce 2011, je Strapo.

Pokračování »

MAAT – Vyšší plán (prod. Fosco Alma & Emeres)

MAATPokud vás zaujal videoklip Další příběh, kterým MAAT nastínili připravované album Euroflow, určitě teď zpozorněte! Na světě je totiž další velmi povedená zpověď a nutno podotknout, že pokud se celá deska bude nést v tomto duchu, máme se určitě na co těšit. Euroflow vychází přesně za deset dní, tzn. 21.11.2011.

Pokračování »

KLIP: MAAT – Další příběh

KLIP: MAAT + Emeres - Další příběhNa Další příběh upozornili hradečtí MAAT trailerem na konci září, minulý týden představili už kompletní videoklip. Ten ohlašuje nadcházející desku Euroflow, kde podle dostupných informací s necelou polovinou beatů přispěl Emeres.

Pokračování »

KLIP: MAAT + Emeres – Další příběh (trailer)

KLIP: MAAT + Emeres - Další příběh (trailer)První zmínky o dalším materiálu hradeckých MAAT zazněly okamžitě po vydaní CD All-in na přelomu roku 2010/2011. Od té doby jsme se o novém albu kromě jména nedozvěděli v podstatě nic, to by se ale mělo pomalu změnit. Přichází totiž úvodní filmová pasáž k videoklipu Další příběh, který bude první vlaštovkou desky s názvem Euroflow.

Pokračování »

Mono – Progres EP (cover + tracklist)

Mono - ProgresPo třech singlem vypuštěných během roku Mono definitivně rekapituluje a přikládá poslední informace o jeho novém počinu. Album Progres vychází ve čtvrtek 22.9.2011, ale už v tuto chvíli můžete na mailu progresobjednavky@gmail.com předobjednávat, a to za sympatickou cenu 200,- včetně poštovného.

Pokračování »

KLIP: Radikal – Musíš bojovať (Zlodeji snov)

Radikal - Musíš bojovaťRadikalova upoutávka na sólo album v podobě videoklipu, který zveřejnil před pár dny, už na youtube nasbírala necelých čtyřicet tisíc shlédnutí. Klasické motivační téma „zo stoky hore“ doplňuje beat od Emerese, střih, kameru a postprodukci zase zaopatřili pánové z Optical Pro.

Pokračování »

KLIP: Ektor – Nemáš zač

Po prvním singlu Psaní z lásky uveřejňuje Ektor singl druhý, a to rovnou v podobě videoklipu. Hudbu dodal opět Emeres a s vizuální podobou si pohrál slovenský DoubleJ. Sólo, které Ektor sebevědomě nazval Topství, vychází 16.června.

Pokračování »

Darce – Příznaky pláče

Darce - Příznaky pláčeVčera večer se ve Slezsku narodilo nové album. Konkrétně jde o debut nazývající se Příznaky pláče, který má na svědomí třinecký Darce. Album čítá dvanáct tracků a je volně ke stažení. Dá se ale samozřejmě také objednat přímo od autora na adrese mcdarce@email.cz za zajímavých 150 Kč.

Pokračování »

KLIP: MoreloKatr – Vidím věci jinak feat. Jay Diesel, Tafrob

Brněnská partička MoreloKatr má venku nový videoklip. Natočili ho Jiří MuchaFilip Kocián a do hudby od Emerese v něm uslyšíte mimojiné i Jaye Diesla společně s Tafrobem.

Pokračování »

Čistychov – Koľká Bije (prod. Emeres)

Čistychov - Rap/EvolúciaRap/Evolúcia alias Pravda do papule je nějaký ten den už k vidění za pulty obchodů, proto kdo stále váhá podpořit Čistychova, možná ho přesvědčí třetí singl Koľká Bije produkovaný Emeresem.

Pokračování »