Crackers.cz » El Suvereno

KLIP: Suvereno – Rebel feat. Majk Spirit

Suvereno - Rebel feat. Majk SpiritDo pozice rebelů a pacifistů se v novém klipu staví El SuverenoMajk Spirit. První jmenovaný, na jehož mixtapu Zlatá stredná cesta se skladba objevila, má pro fanoušky ještě jednu novinku. Tu si můžete poslechnout přímo z úst autora ve videu z Egypta níže.

Pokračování »

El Suvereno – Zlatá stredná cesta

El Suvereno - Zlatá stredná cestaPřinášíme vám další album, resp. mixtape ke stažení. Nahrál ho Suvereno2H+, obsahuje devatenáct stop a pro ty, co neví, co od tohoto počinu očekávat, snad jen prozradím, že se jedná o velmi pestrou desku plnou hostů. To ostatně můžete vyčíst z přiloženého tracklistu.

Pokračování »

2H+ – 10 rokov (prod. Grimaso)

Sestava El SuverenoVladis aka 2H+ si pro fanoušky k příležitosti oslavy deseti let společného fungování na slovenské scéně připravila děkovný singl 10 rokov. Na beatu Grimaso.

Pokračování »

Majk Spirit – Mysli!

Majk Spirit - Mysli!Majk Spirit aka Koko Najs aka Dilema z bratislavských H16 shrnul svoji dosavadní hudební dráhu (2005-2010) do mixtapu Mladý rebel, který by měl být volně ke stažení už příští týden. 26 stop, americké hudby a jako jediní hosté H16Suvereno.

Pokračování »

Majk Spirit & Suvereno – Slovensko v Afrike (futbalová hymna)

Majk Spirit & Suvereno - Slovensko v Afrike (futbalová hymna)Slovensko momentálně zažívá těžké chvilky, a tak se Majk Spirit se Suverenem snažili atmosféru trochu zpříjemnit „fanouškovským“ trackem.

Pokračování »

KLIP: Grimaso feat. S.A.S / Suvereno – Get Low / Skener

Po delší době se na naší scéně objevuje dvojklip. Dnes jde o věci Get LowSkenerGrimasova producentského alba Let the Beat Come True.

Kluci nám i v roce 2010 „zpříjemnili“ podívanou tancující boxerkou a rozhazováním peněz.

Pokračování »

Král vs. Joker už v pondělí

Král vs. JokerPo Vladisovi2H+ letos debutuje i El Suvereno, a to už v pondělí! Dnes jsou na pořadu dne ukázky a určitě nebude na škodu si připomenout pilotní klip Propaganda, který se i přes nízký rozpočet velice povedl.

Pokračování »

Vladis – Generácia (cover+tracklist)

Vladis - GeneráciaVladis, člen 2H+, odevzdal svoje album Generácia do výroby. To vyjde příští pátek (24.4.2010) a pozor, bude se jednat o dvojdisk!

Hosty a producenty vyčtete z tracklistu, takže jen stručně: El Suvereno, Grimaso, G-bod, Abe, Deryck a spousta dalších…

Pokračování »

KLIP: El Suvereno – Propaganda

El Suvereno, člen kapely 2H+, podsouvá fanouškům pilotní videoklip k jeho připravovanému debutu. CD by podle všeho mělo jít do výroby někdy v půlce března.

Zpět ale ke klipu. Ten je kvůli nízkému rozpočtu celý poskládaný z videí z youtube, beat dodal Deryk, kolega z 2H+, a o realizaci se postaral Branko Jašš (frametouch).

Pokračování »