Crackers.cz » 6. smysl

KLIP: 6. smysl – Celejetoonas

6. smyslBude tomu více než rok a půl, co nám třinecká parta 6. smyslrozhovoru prozradila, že je už v půlce prací na nové desce Nebe, peklo, ráj. Nejen o zpoždění, které album nabralo, je dnešní video. To kluci v rychlosti natočili po cestě ze studia.

Pokračování »

TZ: Battle Kings 011

Battle Kings 011Jedinečná atmosféra, tři open air scény, dobrá zábava a pohoda je to, co tě na Battle Kings 011 čeká. Do diáře si vepiš tlustým fixem 23.červenec BATTLE KINGS 011 Rýmařov. V tento den nesmí tvé kroky vést nikam jinam. Battle Kings 011 směřuje zpět do původního areálu a chce ti vynahradit vše, čemu se ti loni nemohlo dostat.

Pokračování »

KLIP: 6. smysl – Chce tě využít

Šestý smysl z Třince připravil pro svoje fanoušky na léto videoklip. Vzkaz autorů: „Děkujeme Turkiszovi za perfektně odvedenou práci, trpělivost, pevné nervy, respekt! Beat dělal Gary a jemu patří také obrovské díky! Sdílejte, hodnoťte, podpořte… Je to pro vás!“

Pokračování »

TZ: První informace o Battle Kings 011

Battle Kings 2009Otevři brány!!! 7. ročník original Hip-Hop festival Battle Kings na ně buší se vší krutostí. Battle Kings 011 směřuje zpět do původního areálu a chce ti vynahradit vše, čemu se ti loni nemohlo dostat.

Pokračování »

6S – I need feat. Nironic

6.smysl - I need feat. NironicTřinecká trojka 6. smysl se dala dohromady s Nironicem a výsledkem spolupráce je singl I need, který ohlašuje desku Nebe – peklo – ráj plánovanou jak jinak než na konec roku.

Pokračování »

6.smysl – Mesto hriechov

6.smysl - Miesto hriechov6. smysl, lídři třineckého hiphopu, představují první ze dvou singlů k připravované třetí desce Nebe, peklo, ráj, kterou už nějaký ten pátek slibují.

Pokračování »

6. smysl na rozhovoru

6. smysl je leaderem třineckého hiphopuDnes vám přinášíme krátký rozhovor s třineckou crew. V nedávné době v naší redakci vzbudila nadšení jejich poslední deska, jejíž recenze dopadla výborně. Číst můžete zde. Nyní už ale k samotnému rozhovoru, kde se dozvíte podstatné zajímavosti kde, kdo, kdy, proč a možná i jak.

Pokračování »

6. smysl – Poslední šance

6. smysl - Poslední šanceV poslední době jsme u nás byli svědky vyrojení se nejrůznějších hiphopových formací, které plynule vznikaly a zase zanikaly. Každý, kdo si myslel, že něco znamená, chtěl rychle naskočit do ujíždějícího vlaku a chvíli se svézt. Ale myslím, že i hiphopový trh je spravedlivý a drží se ti, co na to mají. Nyní se ke slovu začínají hlásit kapely, které před lety nikdo neznal. Které neměly velkou podporu, ale přesto vydržely. Důvody byly dva – kvalita a vytrvalost. Jednou takovou kapelou je 6. smysl z Třince. Po demu následovalo album Lepší je tu nebýt (2008) a v letošním roce potom nová deska Poslední šance. Teď už si můžete přečíst, jak se vydařila.

Pokračování »

Report z Battle Kings 2009

Battle KingsPátý ročník už tradičního rýmařovského Battle Kings máme za sebou. Letos se dle mého názoru hodně vydařil, ať už co se týče vystoupení, tak počasí. To totiž opravdu přálo a úplně vybízelo k polehávání po areálu s pivem nebo drinkem v ruce.

Pokračování »

TZ: Soutěž o vstupenky na festival BATTLE KINGS

Battle Kings 2009BATTLE KINGS je za dveřmi. Už tuto sobotu 1.8. propukne v Rýmařově 5.ročník tohoto jedinečného festivalu, na kterém uvidíš předního anglického rappera SWAY da Safo a tuzemské rapové špičky jako Moja Reč, Hugo Toxxx, Vladimir 518, Emdee & cMonts & Dj Tuco, Strapo. K nim se připojí 6.smysl, KSI a Faiby.

Pokračování »