Crackers.cz » Rytmus v novém české filmu?

Rytmus v novém české filmu?

BastardiPoslední dobou se snad všechno točí kolem Rytmuse a dnešek nebude výjimkou. Možná jste slyšeli, že piešťanský pán se začal angažovat i do kinematografie. Střihl si menší roli v novém českém filmu Bastardi, ke kterému dodal i skladby ze svých jak starších, tak i nových desek.

Rádi mediálně podporujeme zajímavé projekty a tento si rozhodně pozornost zaslouží. Nepůjde totiž o něco prvoplánového jako přikrášlený „mádlovský“ Gympl, jak byste si možná mysleli. V Bastardech poznáte drsnou pravdu, jak to chodí ve zvláštních školách. Proto čtěte tiskovku, podívejte se na trailer a brzo čekejte další informace!

Film vychází z autorova dlouholetého působení v základním školství, kde čerpal inspiraci pro drsný příběh o dětech ze sociálně vyloučených lokalit. Film pojednává o brutální vraždě mladé praktikantky, kterou mají na svědomí právě tři chlapci z jedné základní školy. Záhy zjišťujeme, že vymahatelnost práva u mladistvých pachatelů je téměř nulová, takže někdo musí vzít spravedlnost do svých rukou…
Jeden komentář

  1. NOLIMI
    10.9.2010 v 21:26 | Trvalý odkaz

    Vypadá dobre..xD

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*