Crackers.cz » Rubrika: Připravované CD

Maměn – Štěstí

Maměn - ŠtěstíPo velmi vydařené rychnovské desce Potenciál a videoklipu Mohlo to bejt jinak se Maměn na chvíli trhá od parťáka De.Prese, aby připravil vlastní projekt. Konkrétně půjde o osmistopé EP a pokud se nic nezmění, většinu hudebních podkladů si obstará autor sám.

Pokračování »

Mono – Leader + Progres ke stažení

MonoMono zveřejňuje novinky a plány na rok 2012, kterých není zrovna málo.

Pokračování »

Papa Krista – Slova

Papa Krista - SlovaPraotec šumperského hiphopu, jak Kristu mnozí nazývají, se konečně rozhodl naplno vyjádřit. K přetvářce, penězům, zkažené morálce, ale hlavně k vývoji hiphopu a potažmo celé naší scény.

Pokračování »

Vec – PF 2012

Vec - PF 2012V březnu tomu budou přesně čtyři roky, co veterán Vec vydal svoje poslední CD. Jak ale sám rapuje v následujícím videu, v neplnění předsevzetí je doma. Uvidíme tedy, jestli plán na nové album dotáhne dokonce.

Pokračování »

Marpo – Původ umění & Marpokalypsa (reedice)

Marpo - Původ umění & Marpokalypsa (reedice)Komu ve sbírce chybí první dvě Marpova alba, toho určitě potěší zpráva, že se na 19.12.2011 plánuje vydání reedice. Potěší určitě i to, že každé CD bude obsahovat jednu novou bonusovou skladbu. Dvojdisk můžete předobjednávat už teď na adrese mcmarpo.cz/eshop.

Pokračování »

Rytmus – Sám

Rytmus - Fenomén„Sedím na vrchu sveta úplně sám,“ hlásá Rytmus v novém singlu. Kromě singlu je konečně k dispozici i tracklist, který nakonec čítá jedenáct položek. V nejbližší době bychom se měli dočkat také dalšího videoklipu. Album Fenomen vychází už zítra.

Pokračování »

Tafrob – Krásný ztráty (prod. Dubas)

Tafrob - Krásný ztráty (prod. Dubas)Do klasického sentimentálního tématu vzpomínání zabředl i Tafrob, který po vzoru mnoha letošních releasů vsází na oldschool beat, jehož autorem je Dubas z TyNikdy labelu. Tafrobova v pořadí už třetí studiová deska by se měla objevit na jaře příštího roku.

Pokračování »

Lipo – Naposled feat. Beef (prod. ODD)

LipoI když Lipo všechno mířil na květen, jak sám prozradil v posledním rozhovoru, desku nakonec pozdržel kvůli prázdninám do září. Nyní, v druhé půlce listopadu, se dozvídáme, že dochází k dalšímu přesunu data vydání, a to na únor. Zachrání celou situaci melancholický třetí singl s nováčkem, který si říká Beef?

Pokračování »

MAAT – Euroflow

MAAT - EuroflowHradečtí MAAT završují medializaci jejich plánovaného počinu s názvem Euroflow. Posledními informacemi jsou samozřejmě cover a tracklist, ze kterého lze vyčíst, že jediným hostem na dvojalbu bude James Cole. Zároveň si můžete také projet ukázky všech dvaceti stop, které se dostanou do oběhu už příští týden.

Pokračování »

MAAT – Vyšší plán (prod. Fosco Alma & Emeres)

MAATPokud vás zaujal videoklip Další příběh, kterým MAAT nastínili připravované album Euroflow, určitě teď zpozorněte! Na světě je totiž další velmi povedená zpověď a nutno podotknout, že pokud se celá deska bude nést v tomto duchu, máme se určitě na co těšit. Euroflow vychází přesně za deset dní, tzn. 21.11.2011.

Pokračování »