Crackers.cz » Rubrika: Novinky

Ukončení činnosti a odprodej webu

Crackers.czPo zhruba patnácti letech, co se zajímám o hip-hop a po více než třech letech provozování webu Crackers.cz se loučím se čtenáři a fanoušky tohoto žánru. Momentální situace na česko-slovenské scéně mě natolik znechutila, že se k hip-hopu otáčím zády a odmítám ho nadále sledovat.

Pokračování »

Festa – O život v prodeji

Festa - O životPro největší opozdilce, kteří kupují dárky až v poslední možnou chvíli, mám dobrou zprávu. Na pultech v Jeseníku a Šumperku se konečně objevilo CD O život, které asi netřeba pravidelným čtenářům představovat.

Pokračování »

Mono – Jo, tenkrát feat. Wuty (prod. Norf)

Mono - ProgresPěkně depresivní náladu navozuje MonoWutym ve skladbě, která ohlašuje začátek prodeje alba Progres. To je k sehnání na adrese www.mcmono.cz za 150,- Kč, případně za 6.50 €, pokud jste ze Slovenka.

Pokračování »

Lil Moc – Materiály feat. Aja (prod. Jan Černý)

Lil MocPo trojici Puškyn, Zkrat, Stelzer se s novou věcí hlásí i další plzeňák, Raek aka Booczech aka Lil Moc.

Raek je tu od pradávna jako cín, poslouchej rým. Dokonalý verše, který nevytvoří stín!“

Pokračování »

James Cole & La4 – Nadzemí (prod. Mike Trafik)

James Cole & La4 - Nadzemí (prod. Mike Trafik)James ColeLA4 vyjíždí na společné desetizastávkové turné, takže pokud jste si oblíbili desky Halucinace ze třetího patraGyzmo, máte je od 24.9.2011 možnost slyšet naživo. Seznam zastávek ale bohužel ještě není k dispozici. K této příležitosti také vznikl promo track s podkladem od Mikea Trafika.

Pokračování »

Jak jsou na tom Otecko a Majk Spirit?

OteckoMajk Spirit pracují na svých sólových deskách a i když je datum jejich vydání prozatím v nedohlednu, začali členové bratislavské H16 pro své fans zveřejňovat alespoň krátká videa ze studia.

Pokračování »

Peace Unit – Bez zbraní

Peace Unit - Bez zbraníPeace Unit, to je společný projekt šumperáka SiryJ-Deeho z České Lípy. Po tímto názvem klukům vyšlo první album Bez zbraní, které obsahuje dohromady čtrnáct stop.

Pokračování »

Beatmaker Challenge č.1

Faiby a KiRoWeb RapBeats.cz, který se zabývá prodejem hiphopových instrumentálek, uspořádal pro všechny beatmakery na měsíc červenec remix contest na společnou skladbu FaibyhoKiRa Musím Ti psát. Všechny informace včetně acappelly naleznete zde. Hodně štěstí!

Kenny Rough – AU!

Každého, kdo není úplně uzavřen jen v žánru hiphop, určitě zaujme nová experimentální popdubstep pecka Kenny Rougha. Vzkaz autora: „Poslechni a hlavně si nevytrhej všechny vlasy!“

Pokračování »

Darce – Přísloví 31:8-9 (prod. Y feat. Dj Bjaly)

Darce – Přísloví 31:8-9Kdo v rapu hledá nějaké poselství a vyžívá se spíše v oldschool podkladech, ať určitě nevynechá nový počin třineckého Darce, který na našem webu zastupuje kategorii křesťanského hiphopu.

Pokračování »