Crackers.cz » Rubrika: Klipy

KLIP: Maměn – Pro všechny bloky

Další skladba ohlašující Maměnovo sólo EP má název Pro všechny bloky. Pod hudbu se opět podepsal sám autor, video zpracovali Furiouss Males.

Pokračování »

KLIP: Oliver Lowe & Talpas – Listen! feat. Mabanua & Dj Opia

Oliver Lowe a TalpasJako „unikát na scéně plný zvratků“ působí nový videoklip OliveraTalpase. Skladba Listen! se objevila na albu Peníze nebo Život 2, které vyšlo 7. prosince 2011 pod Everydays.

Pokračování »

KLIPY: Lipo, MC Gey, Majk Spirit, Smack, Marat, Rest

Majk SpiritLednová nadílka videoklipů je hodně pestrá, takže si na své přijde určitě každý. Klasické oldschool samplovačky reprezentuje RestMC GeyRadimovým doprovodem na sekyru, žánr blížící se popu zase LipoMajk Spirit. Došlo ale i na „UK sound“, a to v podání Smacka, kterému sekunduje Marat.

Pokračování »

KLIP: Moja reč – Nočný let

KLIP: Moja reč - Nočný letPo vánoční odmlce se opět hlásíme a nejde začít jinak, než jedním z nejlepších videí konce loňského roku – Nočný let v podání Mojí reči. I když pojmenování „video“ je slabé slovo, Moja reč tentokrát natočila rovnou krátký film.

Pokračování »

KLIPY: Marat, Igor, Lukrecius Chang, LA4, Marpo, Strapo

StrapoLetošní prosinec se nese ve znamení videoklipů, bohužel kvantita se, jak už to tak bývá, podepsala velkou měrou na kvalitě. Stále se točí převážně street videa a pokud už se nějaký ten rozpočet sežene, chybí to základní – nápad. Výjimkou a ukázkou toho, že jde být originální i v roce 2011, je Strapo.

Pokračování »

KLIP: Morelo – Věř mi

„Vyser se na ostatní a buď si tím, co chceš!“ radí Morelo v jeho novém motivačním songu, který je zároveň prvním singlem z jeho připravované sólové desky. O produkci se postaral Dj Wich a o klip Tvision. Enjoy!

Pokračování »

KLIP: Otecko – Idem tvrdo feat. Smack

KLIP: Otecko - Idem tvrdo feat. SmackPodle mého názoru jedna z nejpovedenějších věcí Oteckova sólo alba To som ja se představuje ve formě klipu. Klip samotný bohužel není nijak originální a zřejmě kvůli snížení nákladů byla vypuštěna i třetí sloka. Škoda.

Pokračování »

KLIP: Darce – Bboys Tribute

KLIP: Darce - Bboys TributePod rukama třineckého Darce vznikl videoklip, který jako jeden z mála u nás neoslavuje autorovo ego, ale bboys, nedílnou to součást hiphopové kultury. V první polovině můžete slyšet skladbu Against All Odds (feat. Kano) od Chase & Status, druhá půlka dává ochutnat zvuk polských NNFOF podílejících se na Darceho druhém CD.

Pokračování »

KLIP: A.M.O. – Someone Else + U-Cee

AMO & BandNež začnete někoho soudit, zameťte si nejdříve před svým prahem. Tak by se dalo jednoduše shrnout nejnovější video OpakaMoeho, které je v pořadí třetím klipem k velmi vydařené desce Positive. Režie Branislav Vincze, kamera Viktor Cicko.

Pokračování »

KLIP: James Cole & LA4 – Nadzemí

James Cole & La4 - Nadzemí (prod. Mike Trafik)Po delší době představuje label Biggboss opět na české poměry originální videoklip, ve kterém hlavní aktéry zastupují malé děti. James Cole je Lukáš CínaLA4 je Daniel Rahman. Celé video natáčel Pavel Raev, efekty dodělal František Pecháček a se scénářem vypomohl sám Mike Trafik, autor hudebního podkladu.

Pokračování »