Crackers.cz » Rubrika: Interview

Festa: „Deska se bude dotýkat hlavně života samotného“

FestaJaké je to natáčet album a zároveň chodit do dvou zaměstnání, co se stalo s Designery Dawu nebo jaká další překvapení pro nás má nachystána studio Půda? Nejen o tom bude dnešní rozhovor.

Pokračování »

Prago Union Livě Band se představuje

Prago UnionSérii představovacích videorozhovorů, kterou jste na oficiální stránkách Prago Union mohli zaznamenat někdy v průběhu dubna, se zpožděním završuje i Kato. Kdo o ně z nějakého důvodu přišel, může si vymezit hodinu času a pustit si je dnes všechny po sobě.

Pokračování »

Paulie Garand: „Rozhodně nebudeme napodobovat to, co jsme už udělali“

Paulie GarandZdravím tě Paulie. Klasicky se tě na začátek zeptám, jak se máš a jakej je pro tebe zatím rok 2011?

Paulie: Letošní rok je pro mě zatím sledem dost podstatnejch událostí, který se na mě valej jak v hudbě a studiích, tak v osobnim životě. Koncerty, label, makání na novech věcech a snaha neusnout na vavřínech. Jsem mega rád, že se TNKDLBL tak rozjel a doufám, že to bude čim dál lepší.

Pokračování »

Lipo: „Nahrávám s producentem, kterej hip hop nikdy nedělal“

LipoLipo z uskupení Básníci před mikrofonem se na chvíli odtrhl od zbytku party, aby po vzoru Pauliho natočil také svoje sólo. Jak to s albem vypadá, jak Lipo hodnotí korupci v Liberci nebo jaký má názor na facebook? Nejen to se dočtete v následujícím rozhovoru…

Pokračování »

Kato: „Ve skutečnosti jde o muziku, ne o mě“

Prago UnionZdravím tě Kato. Na mnoha webech, ať už českých nebo slovenských, byl Dezorient Express hodnocen jako nejzásadnější počin roku 2010. Vyhrál mimo jiné i „sošku“ Anděla. Jakého ocenění si vážíš nejvíc?

Pokračování »

Fosco Alma: „Moje začátky byly hrozný stejně jako flow skupiny Chaozz“

Fosco AlmaAhoj Fosco. Už to jsou tři měsíce od vydání poslední desky MAAT, změnilo se od tý doby něco závratnýho?

Fosco Alma: Ahoj. Změnilo se úplně všechno. Máme víc koncertů a s tím je i spojený, že na naše koncerty chodí o hodně víc lidí. Po koncertech prodáváme CDs, rozdáváme podpisy, je to super!

Pokračování »

Představujeme: Johnny 94

Johnny 94 - Není to fér EPZdravím tě Johnny. Našim čtenářům ses už představil trackem Moje město. Jak by ses ve zkratce uvedl těm, co skladbu neslyšeli?

Pokračování »

Videorozhovor s Designery Dawu: „Do budoucna půjdou věci rychleji“

Designery DawuJeseničtí Designery Dawu po neustálých komplikacích posílají v pátek 1.10.2010 ven ke stažení slibované album. Zeptali jsme se na pár otázek…

Pokračování »

Indy: „Ta deska je hiphop 2010“

IndyIndy dokončuje práce na sólo albu, to by mělo vyjít už kolem listopadu. Chcete vědět víc přímo od zdroje?

Pokračování »

S-KORE: „Ukrást smyčku nepovažuji za umění“

S-KOREZdravím tě S-KORE. Je tomu už více než rok, co jsme spolu dělali rozhovor. Jak to jde? Nějaké výraznější životní změny?

S-KORE: Ahoj, mírně jsem překopal přístup k životu, jsem snad více jak třičtvrtě roku čistý. Pronajal jsem v centru Brna malý byt a přestěhoval jsem se tam s přítelkyní. Jinak vše při starém.

Pokračování »