Crackers.cz » Rubrika: Graffiti

Pasta Oner: PEEP SHOW

Pasta Oner: PEEP SHOWPo vernisáži Michala Škapy, která proběhla na začátku září, bychom vás chtěli pozvat na další zajímavou výstavu jiného graffiti a street art umělce. Tím je dnes už legendární Pasta Oner, jehož expozice bude vystavena v pražské The Chemistry Gallery od čtvrtka 22.9. do 30.10.2011.

Pokračování »

Michal Škapa – 00 NIC

Michal Škapa - 00 NICNula nula nic, tak se jmenuje první samostatná výstava plakátů, obrazů a objektů umělce Michala Škapy, který působí pod přezdívkou Tron. Vernisáž proběhne už zítra, tj. 7.9.2011 v pražské galerii Trafačka. Samotná výstava potrvá do 2.10.2011.

Pokračování »

Banksy: Exit Through the Gift Shop

BanksyLetošní ročník pražského festivalu Fresh Film Fest nabídne i snímek o anglické street artové legendě, která se skrývá pod pseudonymem Banksy. Dokument měl premiéru na loňském festivalu Sundance Film v Salt Lake City, v rámci FFF ho můžete vidět už tuto středu v letním kině v Riegrových sadech.

Pokračování »

TZ: Graffiti exhibice Té o páté 2011

Té o pátéÚspěšný a kreativní grafik a designer, promotér a zprostředkovatel zážitků, student na AVU, podnikatel pokračující v rodinné podnikatelské tradici, lobbista, obchodní zástupce, co všechno spojuje tyhle osoby?

Jsou to zakládající členové undergroundové pouliční kultury na Severní Moravě, Stach, Omak, Marmy, Roca Win – ti všichni tvořili jádra nejproduktivnějších CREW v oblasti Šumperka.

Pokračování »

Chemis – Léto (A. Mucha)

Chemis - Léto (A. Mucha)Chemis se nechal inspirovat slavným obrazem Léto od Alfonse Muchy a přetvořil tak jednu obyčejnou bílou stěnu pokoje na originální podívanou. Kontrolujte zajímavou reklamu na spreje Montana…

Pokračování »

Graffiti jam „Barvy v parku“

Graffiti jam „Barvy v parku“V sobotu 25.9.2010 proběhl v Šumperku v okolí Čarovny minifestival Té o páté spojený s graffiti jamem. Podívejte se na krátký fotoreport a video od Jacoba Hlavsy z barvení letního divadla…

Pokračování »

Podzimní festivalové čáry

Té o pátéPřijďte se podívat v sobotu 25.9.2010 na netradiční graffiti jam, který se bude konat u šumperské čajovny Čarovny. Proč netradiční? Večer jam totiž volně přejde do vystoupení multi-žánrových lokálních kapel ze Šumperka, Olomouce a Svitav.

Zahrají:
Los Hongos (Svitavy)
Amigos (Olomouc)
Lumachine (Šumperk)
a hosté

TZ: Graffiti jam v Olomouci

Graffiti jam v OlomouciDoražte na graffiti jam v centru Olomouce za účasti předních českých i zahraničních writerů. 19.6.2010 S-klub Olomouc. Čekej kvalitní graffiti, Topgal Euforia workshop, live Djs Dtonate, GastaPauser a večerní afterparty s představením nové desky Deja Vu kapely DeFuckTo, které doplní JES Brothers. V rámci LGS proběhnou i výstavy zúčastněných writerů ve vytipovaných klubech v Olomouci.

Pozadí na plochu vol.2

Stáhněte si pozadí na plochu od šumperského writera, který si říká Win, v mírné barevné modifikaci a s novým logem…

Stáhnout!

Graffiti jam (křest Jes Brothers)

Graffiti jam (křest Jes Brothers)Po krátkém foto/video reportu z koncertu Jes Brothers přinášíme i pár fotek ze zdí S-klubu, kde před křtem probíhal celodenní graffiti jam.

Pokračování »