Crackers.cz » Rubrika: Freestyle

#5: Marek Zach – kitesurfing

Marek ZachLéto je sice minulostí, ale pojďme se ještě s Markem Zachem aka Murphym na chvíli podívat do Egypta a trochu se ohřát u freestylu na surfu poháněném nikoli vlnami, ale drakem…

Pokračování »

#4: Billy Wingrove – Football Freestyle

Billy WingroveBilly Wingrove se narodil 15. listopadu 1982 v Londýně a trikům s míčem se učil už odmala. V roce 2003 se přihlásil na prestižní Nike freestyle competition, kde se z celkového počtu 6000 soutěžících umístil v semifinále.

Pokračování »

#3: Václav Klouda – mistr světa ve footbagu

Václav KloudaVáclav Klouda. Čech, který se za pouhý rok stal mistrem republiky a za další rok nejmladším mistrem světa v historii footbagu.

Pokračování »

#2: Rodney Mullen, Japonsko 1984

Rodney MullenDnes už legendární video z roku 1984 od člověka, díky němuž je skateboarding tím, čím je.

Rodney Mullen se narodil 17. srpna 1966 na Floridě a za svůj život vynalezl přes třicet triků, z těch nejznámějších např. kickflip, heelflip nebo airwalk.

Pokračování »

#1: Danny MacAskill – street trial

Na léto jsme si pro vás připravili novou oddechovou rubriku s názvem Freestyle, ve které se budeme snažit upozorňovat na zajímavá videa.

A odstartujeme rovnou neuvěřitelnými kousky na kole Skota Dannyho MacAskilla aka MegaSkilla podkreslené skladbou s příznačným názvem The Funeral (Pohřeb). 18 milionů shlédnutí mluví za vše…

Pokračování »