Crackers.cz » Představujeme: Roland Moor – MadSkillovo alter ego

Představujeme: Roland Moor – MadSkillovo alter ego

Roland Moor -  Mad SkillNěmeckého producenta a DJe Mad Skilla v jedné osobě asi netřeba představovat. Podílel se na mnoha česko-slovenských albech, mimo jiné i na posledním Rytmusovém bestselleru Král. Co možná ale nevíte, je, že Mad Skill, vlastním jménem Roland Moor, se už nějaký čas angažuje i za objektivem fotoaparátu.

Roland začal asi jako každý pořizováním rodinných snímků a krajinek na malý kompakt, časem ale do focení více a více pronikal. Došlo mu, že pokud svůj koníček chce povýšit na další úroveň, musí nemalou částku investovat do vybavení. Opatřil si tedy populární Canon EOS 40D a začal sbírat reference.

Postupem času ale usoudil, že jen kamera nestačí, a tak zainvestoval do profesionálního osvětlovacího systému Hensel, čímž se přiblížil svému cíli v podstatě na dosah ruky.

Poté, co se přestěhoval z Německa do Prahy, pověsil focení na chvíli na hřebík a více se věnoval muzice. Bylo ale jisté, že se ke své vášni brzo vrátí.

Dnes má Roland Moor na kontě mnoho spoluprací, pro nás zřejmě nejzajímavější jsou portréty Čistychova, Dje Wiche, Davida Steela nebo Toma Malára.
Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*