Crackers.cz » Poděkování

Poděkování

Minulý týden web Crackers.cz zaznamenal první větší úspěch, o který bych se s vámi touto krátkou zprávou rád podělil.

Za rok a půl existence se nám podařilo vybudovat médium, které nedávno překročilo hranici tisíc čtenářů za den, čímž jsme překonali svoje starší „bratry“, kteří fungují už několik let a mají mnohem větší počet redaktorů. My začali ve dvou, dnes s námi externě spolupracuje ještě další dvojka, které taktéž děkuji. Zároveň pokud by měl zájem někdo další, jsme otevřeni jakékoli spolupráci. Znatelně nám např. chybí fotograf, kterému bychom poskytovali hromadící se volné vstupy.

Do budoucna plánujeme jednu zajímavou věc, kterou doufám oceníte. Nebudu ale zatím nic prozrazovat, takže zůstaňte naladění.

Pokud byste zde uvítali jakoukoli změnu, neváhejte a podělte se s námi o ni v komentářích. Ještě jednou díky všem za podporu, váš zájem o česko-slovenský hiphop nás těší a pohání kupředu!
Komentáře: 7

 1. 7.9.2010 v 20:00 | Trvalý odkaz

  jste fakt dobrej web :)
  bylo by dobrý ke každýmu článku hodit váš subjektivní názor :)

 2. RAPe
  7.9.2010 v 20:36 | Trvalý odkaz

  Díky. Ze začátku jsem psal hodně subjektivně, ale ohlasy nebyly úplně nejlepší. Teď sem tam hodím komentář s vlastním názorem, ale co mě zaujme, tak spíš házím do boxu „Nepřehlédněte“ na titulní straně.

 3. Jaro
  7.9.2010 v 21:44 | Trvalý odkaz

  Velké díky za tenhle web!! Věřím, že úspěchů bude jen přibývat!

 4. 9.9.2010 v 15:50 | Trvalý odkaz

  co zlepsit? mozna bych vymenil header (ten obrazek nahore) ale to je takova blbost, zvysil bych pocet clanku (vzdy je o cem psat) a aktivitu na socialni siti FB a Twitter!

 5. RAPe
  9.9.2010 v 21:14 | Trvalý odkaz

  Díky za připomínky! Zrovna hlavička se mi ale líbí, vymýšlel jsem ji asi půl roku :-) Přijde mi totiž docela k tématu… S větším počtem článků je problém, protože nemáme dost redaktorů, ale budeme se snažit a do budoucna určitě vylepšíme. Aktivitou na soc. sítích myslíš větší neformální komunikaci s fanouškama nebo postování článků víckrát za den? Zrovna tohohle se totiž bojím, jelikož nechci nikomu spamovat zeď (jako některé jiné weby).

 6. 10.9.2010 v 21:55 | Trvalý odkaz

  FB bych vůbec neřešil :D
  kdo chce novinky ať si najde web a hotovo :D

 7. Jaro
  12.9.2010 v 20:24 | Trvalý odkaz

  Mě se právě komunikace na FB docela líbí, docela často tam jsou sdílené články a tak mi nic důležitého neuteče :) Jinak jsem fakt rád, že tyhle stránky jsou. BB mi příjde už dost vyšumělej…a HH.sk se totálně zasekl. Kluci ste TOP, držte si to :)

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*