Crackers.cz » Nová česká značka Crime Outfit

Nová česká značka Crime Outfit

Crime OutfitNa trh vstupuje nová streetwear značka Crime a dalo by se říct, že ne jen tak ledajaká. O veškerý design se totiž starají přední čeští (nejen) graffiti umělci!

Jmenovitě např. Pauser, člověk, který je podepsaný pod většinu coverů vydavatelství BlindDeaf, Klavire aka Piano33, jedna z hlavních postav ostravské graffiti scény nebo Race, olomoucký writer, spoluzakladatel PRN crew a člen formace Jes Brothers, kteří před nedávnem křtili. Kompletní seznam lidí, kteří se na značce podílejí, naleznete na stránkách www.crimeoutfit.cz/team.

„Nechceme používat obyčejná bavlněná noname trika tak, jak to dělají ostatní firmy, proto jsme se spojili s předním zahraničním výrobcem textilu, který exkluzivně pro naši firmu vyrábí trika z vysoce kvalitní bavlny se zajímavou strukturou a požadovaným střihem, přesně podle našich představ. Na designu každého trička se podílela jedna ze špiček české graffiti scény, což z nich dělá originální kousek do Vašeho šatníku.“

Co je pravdy na reklamním textu, to už posuďte sami…
Komentáře: 3

  1. rca78
    13.12.2009 v 18:40 | Trvalý odkaz

    Co to je za blbost :O). Ta znacka existuje nejmin dva nebo tri roky!!!

  2. 13.12.2009 v 23:52 | Trvalý odkaz
  3. 23.4.2012 v 20:17 | Trvalý odkaz

    Ty jo zdar, tahle znacka se mi vzdycky libila ! Pamatuji si jak sem si koupil svoji prvni mikinu. Prosel sem s ni tenkrat uplne celou Olomouc a aji do Prahy sem se s ni dostal. Hned na to sem si vzal a primo ze stejnyho shopu Jigga Wear. Zni mi to jako Udzikana Era. Nekdy mam strach ze kdyz se k tomu pridalo Crime tak to prekrylo i New Era.

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*