Crackers.cz » KLIP: La Resistance – Na slepo

KLIP: La Resistance – Na slepo

La Resistance - DilemaV březnu 2011 vydává opavská skupina La Resistance svou druhou studiovou desku s názvem Dilema. Na mailu infinityarts@email.cz můžete již teď desku předobjednávat za 150,- Kč.

Mezi známější hosty, které na albu uslyšíte, patří určitě Fosco AlmaDelik. Druhý jmenovaný se předvedl už v prvním singlu Dilema.

KLIP: La Resistance – Na slepo (iPhone verze)
Komentáře: 4

 1. 14.3.2011 v 17:28 | Trvalý odkaz

  Zní to jako Ryes & Kenny R. Ale vážně až moc.

 2. mr bulvix
  14.3.2011 v 18:14 | Trvalý odkaz

  to je strašný ,uroveň flov jak desetiletý děcka

 3. Micky Cookie
  17.3.2011 v 00:59 | Trvalý odkaz

  Radek: Přesně to stejné jsem si pomyslel hned po 20 sekundách poslechu, to nebude náhoda (tvůj komentář jsem si přečetl až po zkouknutí klipu) … kopírka Ryesovy flow a myšlenek v textu, nic jiného v tom nevidím, bohužel… slabota.

 4. bufalo
  17.3.2011 v 18:53 | Trvalý odkaz

  MICKY COOKIE: připadate mi jako stado,jeden napíše něco negativního a zbytek se opakuje:) mě to nepříjde vubec spatne,jak flow,textem,hudbou,klipem.a myslenky v textu MICKY?ukaž mi rapera,ktery nikdy nepoužil podobne tema než ostatni např HOLKY,KLUBY,AUTA,ULICE,texty ze zivota a pod…myslím,že temata se opakujou pořád akorat v jiném podaní nemyslís?A kopirka Ryese?včem? že zduraznuje RRRR? takže každy kdo zdurazni RRR je Ryes asi :D potom každy raper co ma v textu ,,mam v pi*i,, je asi Rytmus ne? :D

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*