Crackers.cz » IdeaFatte – Dočasně nedostupní

IdeaFatte – Dočasně nedostupní

IdeafatteIdeaFattem začínají pomalu promovat pomocí krátkých videí ze studia a auta novou společnou desku. Podle prvních informací by měla vyjít v únoru a nést název Dočasně nedostupní. Poslechněte si první tři úryvky.
Komentáře: 5

 1. Hank Moody
  10.12.2010 v 14:46 | Trvalý odkaz

  Téměř jsem nad nima zlomil hůl po výkonech z poslední doby, ale tohle zní dobře… Těším se…

 2. Kumano
  10.12.2010 v 21:58 | Trvalý odkaz

  Z poslední doby? Doma je podle mě jedna z nejlepších desek roku. A mixtape Plus taky není vůbec špatnej! Navíc IF jako jedni z mála na naší scéně makaj, ne jako nějakej strejda z horní dolní, kterej vydá jedno album za pět let a myslí si, že je nejlepší…

 3. Dix
  17.12.2010 v 17:59 | Trvalý odkaz

  Pod Ty Nikdy records v poslední době vyšla solidní kupa alb a jak řekl Kumano, IF po nějaký době makaj jak nikdy a padaj z nich podle mě dost kvalitní a duchaplný texty. Jen tak dál :)

 4. kneed
  5.4.2011 v 19:18 | Trvalý odkaz

  Idea s Fattem začínají pomalu promovat..?? :D Btw není to jeden a den samej?? :D

 5. $qu!rrel13
  7.5.2011 v 14:21 | Trvalý odkaz

  kneed: Idea je mc, Fatte je dj… jsou dva :)
  Kumano: Tím „strejda z horní dolní, kterej vydá jedno album za pět let a myslí si, že je nejlepší…“ jsi chtěl říct co? Narážíš snad na strejdu Kata? Protože v jeho případě jde opravdu o nejlepší desku za poslední dekádu a je dobře, že s tím počkal 5 let. Krom toho, když mu trvala deska tak dlouho, tak to ublížilo akorát tak jemu. Když někdo vydává cd za rok, tak vydělá mnohem víc, i když obvykle na úkor kvality… ale to není případ IF, protože ti makaj, jak říkáš, furt a jsou čím dál tím lepší. CD je venku, až dojde do Queensu jdu si pro něj! :)

Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*