Crackers.cz » Battle Kings 2009

Battle Kings 2009

Battle Kings 2009Battle Kings 2009 se pomalu blíží, a tak je na místě tiskovka:

V roce 2009 se dostane festivalu Hip-Hop kultury BATTLE KINGS již 5tého výročí. Oslava těchto půlkulatin bude probíhat v tradičním areálu zahrady Hedvy v Rýmařově v půli léta - 1.8.2009.

Pro tento ročník se připravují bujaré oslavy, které každého opět utvrdí, že festival BATTLE KINGS už není žádné robátko, ale statný festival v plné síle.

V areálu budou postavena tři nová pódia DanceStage, MicStage a RapStage.
Jelikož BATTLE KINGS je hlavně o battlech, dostane se jim letošní ročník unikátní pozornosti. Ke stávajícím battlům v BreakDance (3-5bboys na 3-5bboys), BeatBox (1na1), FreeStyle(1na1) a NewStyle(2na2) se přidá další element Hip-Hop kultury – Grafity, který proběhne formou jamu. K opravdu kvalitnímu posuzování bude přizvaná pro každý typ battlu kvalifikovaná porota složená z českých a slovenských špiček. U tanečních battlů se za gramce postaví DJ Piggo, FreeStyle battly obstará DJ Strawberry.

Navečer se pozornost upře na RapStage na které vystoupí přední rapper z Anglie – SWAY da Safo, který v ČR již několikrát rozbouřil publikum. Na RapStage také vystoupí Moja Reč (sk), Vladimir 518 (cz), Hugo Toxxx (cz), Emdee&Tuco&cMonts (uk), Strapo (sk) a další.

V areálu bude samozřejmě připraveno kvalitní zázemí čítající několik velkokapacitních stanů, kvalitní a dostatečné občerstvení s řadou barů. O adrenalinovou zábavu se postará paintball, zorbing, skákacích boty…

O půlnoci startuje v nedalekém V-clubu BK Afterparty s DJem Piggo, která pofrčí až do ranních hodin.
Veškeré informace o 5.ročníku festivalu Hip-Hop kultury BATTLE KINGS a registrace do battlů najdeš na www.battlekings.cz.

Takže Choose Your Battle a dojeď!!!

Freddy
bkinfo@battlekings.cz
Zanechte komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Požadované údaje jsou označeny *
Pravidla pro vkládání komentářů

*
*